I když člověk bude mít všechno, vždycky si najde důvod být nespokojený....

Leden 2008

Rhapsody-Dawn of Victory

26. ledna 2008 v 17:59 | e-linkay |  Music
Tohle je v poslední době moje nejoblíbenější písnička :) která je od italských Rhapsody ( a zpěvák má prostě mega nádherný hlas)

Tears for Fears-Shout

26. ledna 2008 v 17:37 | e-linkay |  Music
Já už asi opravdu blouzním, když sem dávám tohle, ale zase to znám už sto let :) :) :) :)

Metallica

24. ledna 2008 v 18:48 | e-linkay |  Music
The Call Of The Ktulu
Master Of Puppes
A jedna z nejznámějších Nothing Else Matters
Metallica bylo moje první seznámení s metalem asi v 7 třídě, když jsem na narozky dostala dvoj kazetu kde své písničky nahráli se symfonickým orchestrem :) Dost živě si vybavuju jak na mě tenkrát teta hleděla jak se takové 13 leté holce může taková hudba líbit, ale mě to bylo jedno, prostě se mi to líbilo a stále líbí :)

Oceán (Petr Muk)

20. ledna 2008 v 18:26 | e-linkay |  Music
Oceán-Ráchel
Petr Muk-Láska, ta nebezpečná věc
No jo zase vzpománám :) Petra Muka jsem vždycky ráda poslouchala, protože podlě mě má nádherný hlas.......Prý když byla mamka se mnou v jiném stavu tak byla na jeho koncertě :) tak už je mi konečně jasné proč se mi od jakživa líbí :) :)

Týden katastrofa

17. ledna 2008 v 19:30 | e-linkay |  Článečky
Tento týden je opravdu katastrofa.......
Nejdřív v pondělí mě začala ve škole bolet hlava a cestou busem dom se mi tak rozhoupal žaludek, že jsem myslela, že se snad pobliju :( Jaksi jsem se dobelhala dom a šla jsem si lehnou. No jenže druhý den jsme měli psát písemku ze SPE (sociální péče) takže jsem se na to samozřejmě ani nepodívala.....No taky to podle toho dopadne.......
A bylo tu úterý večer...Přes noc mi tak děsně napuchl prst a bolel jak potvora, že jsem spala sotva tři hodiny....Ráno jsme do školy nešla a zamířila rovnou k doktorce..... nebudu popisovat co mi s ním dělala, ale teď ho mám zavázaný, tak že nemůžu pořádně na pc psát :)
Ale ta nejsmutnější událost se stala včera......už od ráno bylo moje zviřátko ( potkan jménem Boči) dost špatná. Nechtěla vůbec žrát a pila jen, když jsem jí dala napaješku k tlamičce a odpoledne když jsem ji vyndala z klece bylo to jen tělíčko, které jen sotva dýchalo :( Tak jsem ji večer zanesla jednomu známénu a ten ji...............:( :( ona by už doma tuto noc asi stejnak nepřežila........Asi je šílené, že jsem si k ní vytvořila takový vztah, ale byl to tvoreček, který si mě vždycky vyslechl.........
No zitra máme ve škole ples, tak jsem zvědavá jak to dopadne......Doufám, že aspoň tohle nebude fiasko.......

Starý rok

12. ledna 2008 v 22:00 | e-linkay |  Článečky
Už skoro 14 dní tu máme nový rok....... tak jsme zvědavá jesti bude stejně tak na události pestrý jak ten předešlý, protože ten stál opravdu za to......
Když se tak dívám na zpět byl to opravdu zajmavý rok. První tři měsíce sice stáli za nic ( ztratila jsme jednu blízkou osobu).......ale pak jsme se až po uši zamilovala a můj život nabral trochu jiný směr :) a seznámila se s pár suprovýma lidičkama.
Podařilo se mi úzpěšně dokončit druhák (ale prolést třeťákem bude ještě větší makačka).....
No prázdniny byli také všelijaké. Jak na horské dráze. V jednu chvíli bylo všechno suprové a pak buch a vše bylo na nic. Ale zas si tolik stěžovat nemužu:) Dostala jsem se na suprový festival a to bylo to nej z celých prázdnim.....A jinak klasika dovolená s rodiči, chata, babičky atd. však to znáte....:)
Abylo tu září. Takže se zpět vrátit do toho ústavu co se nazývá škola.....Jsme ve třídě skoro samé holky a to není dvakrát dobré, ale je tam pár holek diky kterým se to tam dá přežít.......
Víkendy jsme trávila skoro pořád mimo domov a když jsme byla doma tak jsem jej skoro celý prospala.....díky dojíždění do školy a brzkému vstávání už ani nevim co je to se pořádně vyspat :)
Jej no vidim, že sem píšu asi docela zmaty, ale co konečně jsem se po dlouhé době dostala na net dýl jak na 10 min. tak to ho musim trochu využit :) :)
Takže lidičky ať se vám tenhle rok vyvede ještě o 100% líp než ten minulý :) :)

Fourever

7. ledna 2008 v 19:49 | e-linkay |  Článečky
Tohle dívčí heavy metalové trio ze Švédska se nám představí na Masters.