I když člověk bude mít všechno, vždycky si najde důvod být nespokojený....

Starý rok

12. ledna 2008 v 22:00 | e-linkay |  Článečky
Už skoro 14 dní tu máme nový rok....... tak jsme zvědavá jesti bude stejně tak na události pestrý jak ten předešlý, protože ten stál opravdu za to......
Když se tak dívám na zpět byl to opravdu zajmavý rok. První tři měsíce sice stáli za nic ( ztratila jsme jednu blízkou osobu).......ale pak jsme se až po uši zamilovala a můj život nabral trochu jiný směr :) a seznámila se s pár suprovýma lidičkama.
Podařilo se mi úzpěšně dokončit druhák (ale prolést třeťákem bude ještě větší makačka).....
No prázdniny byli také všelijaké. Jak na horské dráze. V jednu chvíli bylo všechno suprové a pak buch a vše bylo na nic. Ale zas si tolik stěžovat nemužu:) Dostala jsem se na suprový festival a to bylo to nej z celých prázdnim.....A jinak klasika dovolená s rodiči, chata, babičky atd. však to znáte....:)
Abylo tu září. Takže se zpět vrátit do toho ústavu co se nazývá škola.....Jsme ve třídě skoro samé holky a to není dvakrát dobré, ale je tam pár holek diky kterým se to tam dá přežít.......
Víkendy jsme trávila skoro pořád mimo domov a když jsme byla doma tak jsem jej skoro celý prospala.....díky dojíždění do školy a brzkému vstávání už ani nevim co je to se pořádně vyspat :)
Jej no vidim, že sem píšu asi docela zmaty, ale co konečně jsem se po dlouhé době dostala na net dýl jak na 10 min. tak to ho musim trochu využit :) :)
Takže lidičky ať se vám tenhle rok vyvede ještě o 100% líp než ten minulý :) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.