I když člověk bude mít všechno, vždycky si najde důvod být nespokojený....

Červen 2008

Poslední školní den :)

27. června 2008 v 17:58 | e-linkay |  Článečky
Tenhle poslední školní den stál opravdu za to :) vůbec nechápu jak se tolik věcí mohlo semlet v jeden den a k tomu zrovna tento :) No tak hezky od začátku.
Se spolužákem z vedlejší třídy jsem byla domluvená, že mě sveze do školy autem a že přiberem další dvě holky.....Sraz jsme měli na autobusovém nádru v 7:15. Já, spolužák a jedna holka jsme tam byli přesně.......Když už bylo skoro půl dorazila i poslední členka posádky a tak jsme ze Zlína vyrazili něco po půl osmé.......
To už nám bylo jasné že do Brodu nepřijedem včas a tak spolužák valil pěkně rychle.....V kopci za Zlínem jsme předjeli dvě auta v zatáčce a málem jsme se srazili s protijednoucím autem.....Když jsme se blížili k Velkému Ořechovu tak jsme si to po té děsné cestě valili skoro 120..............
No kousek za Ořechovem najednou cosik v motoru prasklo.....podařilo se mám jset kopec do další vesnice, která byla už jen 5 km od Brodu a motor přestal běžet......naštěstí se nám podařilo zajet na krajnici u jednoho baráku......spolužák zjistil, že se přetrhl jakýsi bumový řetas a bez toho to prostě nepojede.....najednou se z toho baráku vyklonila paní a že jestli se nám pokazilo auuto, tak čtyři baráky od ní bydlí automechanik a ten že se nám na to určitě podívá.....tak jsme k němu to auto dotlačili. On nejdřím, že takový řetaz asi zrovna nemá, ale nakonec jo tak nám to opravil a v 8:00 jsme se konečně zase vydalil na cestu. Ke všemu jsme si doma zapoměla mobil, tak jsme nemohla třídní napsat, že dojedu pozdejc, ale naštěstí to potom vzala v poho :)
Když jsme přijížděli ke škole bylo už kolem půl deváté a naši spolužáci si to už mašírovali ze školy i s vysvědčením.
Ale to ještě není všechno :) když jsme přišli do školy a vyšli do třetího patra kde máme třídu, tak na chodbě něco strašně smrdělo. Když kolem nás procházel náš učitel s takovým tím vozíkem co mají uklizečky, všimli jsme si, že před jedním kabinetem je velká louže :).......................a v zápětní jsme se od jedné učitelky dozvěděli, že jí z rukou vypadla flaška slivovice, kterou dostala od žáků a rozbyla se o podlahu. No celá škola nám potom voněla slivovicí a navíc se jí podařilo ještě prá vysvědčení v té slivovici vymáchat :)
Nikoho z nás vůbec nenapadlo, že poslední školní den takhle dopadne.......no možná mi to ani nebude věřit, ale je to opravdu pravda :)

A je to tady :)

26. června 2008 v 19:01 | e-linkay |  Článečky
Hurááááááááááááááááá zitra je poslení školní den a pak na dva měsíce zdarec :) konečně. Tenhle školí rok byl docela dost makačka, někteří učitelé nám dávali pěkně do těla, ale samozřejmě našli se i tací, kteří na to serou stejně jak my :)
Letošní vysvědčení nebude nic moc, bude zatim to nejhorší, i když něco podobného jsem psala i loni :) Jsem hodně ráda, že jsem třeťákem vůbec prolezla......no čtvrťák to bude teprv horor
Už se nemůžu dočkat až se o prázkách pořádně vyspím a nebudu muset vstávat v tak nelickou hodnu :)
A jedna super věc přasně za 14 dní jsou tu MoR :) hej lidičky ja se těšim jak malé dítě na vánoce, tak doufám, že si tam pořádně všichni užijem :)

Korpiklaani

23. června 2008 v 20:17 | e-linkay |  Music
Tuhle kapelu už nějaký ten pátek znám, ale až teď jsme se do nich mega zaposlouchala a pořád mi zní v hlavě :) a už se moc moc těšim až je uvidim na MoR :)
Korpiklaani-Wooden Pints
Korpiklaani-God of Wind
Korpiklaani-With Trees

Blog hokejsty

23. června 2008 v 19:25 | e-linkay |  Spřátelené blogy
A máme tu další blog :) je jednoho velkého fandy hokeje, takže je jasné co tam najdete :) jinak blog zatím rozjíždí, tak že to bude stále lepší :)

Branný kurz

23. června 2008 v 19:16 | e-linkay |  Článečky
Na branný kurz jsme jeli třetí ročník ( jsme jen 2 třídy ) a bylo to na Ploštině nedaleko Valašských Klobouk.
Ze začátku se mi tam moc nechtělo, ale nakonec to bylo uplně v pohodě :) sice se potvrdilo, že některé holky jsou pěkné paničky a to je jich ustavičné stěžování si na něco bylo občas na nic, ale s tím už člověk nic nenadělá..............
Příjezd na místo byl v neděli odpoledne. Když jsme se ubylotvali a učitelé si nás rozdělili do družstev tak náš akční pan učitel Hoppík vymyslel prní hry. No při který si stačili někteří málem zlámat nohy :)
V pondělí nás čekala první část turnaje ve volejbale a orientace na mapě s pomocí buzoly. Odpoledne jsme se vydali na tůru ( procházku) k jedněm skalám, které jsme pak slaňovali :) A večer nás čekal táborák a stezka odvahy....no opravud jsme se moc báli :)
V úterý se dohrál turnaj ve volejbale a střelba ze vzduchovky, odpoledne jsme se vydali k památníku Ploština, který tu stojí na památku vypálení osady Ploština za 2. svět. války. A večer nás čekala hra, při které jsme si vyzkoušeli prní pomoc v terénu :) no bylo celkem sranda.....hlavně když někdo chtěl jako první pomoc pizzu :)
Ve středu nás pak čekal závěrečný závod při kterém jsme stříleli ze vzduchovky, poznávali rostliny, házeli granátem a poskytovali první pomoc.........a odpoledne hurá domů :)
Závěr nás pak čekal ve čtvrtek, ale to už jsme byly v Brodě...........kdy jsme si napsali ještě test a vyhlásilo se nejlepší družstvo a jednotlivec.....
Málem bych zapoměla v neděli jsme fantili našim fotbalistům, ale bohužel to bylo na nic :) asi nejsme doří faoušci :)

Vlastní foto 2

14. června 2008 v 11:34 | e-linkay |  Růže
Další várka mojich fotek růží......tentorát jsem fotila růže, které dostala babička k narozeninám :)

Praxe na ÚP

13. června 2008 v 12:17 | e-linkay |  Článečky
Před týdnem mi zkončila prace na úřadě práce.....bylo to tam docela v poho... 14 dní jsem seděla za počítačem v takové malé kanceláři, kterou jsem měla jen pro sebe, ale na nedostatek práce jsem si stěžovat ani nemohla :)a poslední týden jsem lítala mezi různýma odděleníma....Jediný trochu akční den byl akorát první pátek, kdy jsem byla na sportovní hale, protože tam probýhal veletrh pracovních míst......no měla jsme tam na starosti ještě s jendou holkou vaření kafe a rozdávaly občerstvení......No v září tam jdu zas na praxi.....no jsem zvědavá jestli v budoucnu bude ze mě taky ta klasická kancelářská krysa........

Rajče.net

8. června 2008 v 20:36 | e-linkay |  Článečky
Tak už jsme si taky založila profil na rajče.net :)
Fotky, které tam dávám, jsem fotila já nebo můj taťka, proto taky ta šílená přezdívka :)
Určo se mrkněte :)

Blog jednoho usměvavého človíčka

6. června 2008 v 19:22 | e-linkay |  Spřátelené blogy
Tak přidávám sem další odkaz na blog jedné mojí usměvavé kámošky :)
Určitě se mrkněte, má tam hodně moc zajmavé články :)